24 Şubat 2014 #2313620

Superonline Başvurum 2 Kez İptal Edildi!

15.01.2014 tarihinde sabit hattım üzerinden Superonline ADSL için tam 3 kez başvurdum. 2 kez başvurum Superonline tarafından iptal edildi. Gerekçeleri:


1-Port d-smart tarafından boşaltılmamış
2- Yapa serbest bırakılmamış ısrarla 3. kez başvurdum, nasıl bir Superonline sevdasıya benimkisi!


Bugün Türk Telekom'dan aradılar beni evime gelip yalın adsl başvurum için yeni hat çekmeye gelmişler. Başvurum Tellcom (yani Superonline tarafından) benim adım Türk Telekom'a yapılmış! Benim yalın adsl başvurum yok Superonline'a! Sabit hattıma adsl istiyorum sadece! Superonline müşteri hizmetlerini aradım, böyle bir başvurularının olmadığını söylediler!
Çaresizim, 45 gündür 1 sabit hatta İnternet bağlayamadılar!

Mustafa 173 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa12 Mart 2014

  60 gündür "SABİT HATTIMA" internet bağlayamayan ve adıma sabit hat yiner "YALIN ADSL" başvurusu yapan Superonline'ı kınıyorum!

 • Mustafa28 Şubat 2014

  Çok uzun süre Superonline internet kullandım, yani çok eski bir müşteriyim! Sadece 1-2 kez başka internet sağlayıcıları kullandım, fakat memnun kalmayıp HİÇ SORUNSUZ aynı müşteri numaram ile Superonline'a geçtim. Bu defa geçemedim! Ve inanın değişen hiçbirşey yok. Ne hattım, ne evim, ne telefonum... Fakat buna rağmen 1-2 düğme ile hallolabilecek bir işlem için müşterisini bu kadar uğraştıran bir firmaya hak vermek imkansız! Ancak bu kadar olumsuzluklara rağmen HALA bu firmadan internet almaya çalışan bendeki SUPERONLINE SEVDASINI da lütfen es geçmeyelim!!!

 • Mustafa28 Şubat 2014

  3.başvurumun üzerinden 12 iş günü geçti (hafta sonlarını da sayarsak toplam 16 gün!). 7 İşgünü içerisinde (yani 21.02. tarihine kadar) internet hizmeti vermeyi taahüt eden Superonline'dan bu şikayet yazımın üzerinden Superonline Müşteri hizmelterinden arandım 24.02. günü. "Bir kısım hataların olduğunu kabul eden "yetkili" ve EN GEÇ 2 GÜN içinde bu işin çözüleceğini ve SABİT HATTIMDAN internetime kavışacağımı söyledi. Üzerinden 4 gün geçti, arayan yok, yıllarca interneti sorunsuz kullandığım sabit hattımda HALA INTERNET YOK! Fakat enteresan olan şu: ilk 2 başvurumu (biri olmayınca diğerini yaptım 2 hafta sonra) alan fakat aktivasyon işlemimi yapamayan Superonline bu 2 başvurumu iptal ettiğini sms olarak bildirdi ve bana verilen modemi bir hafta içerisinde iade etmem gerektiğini aksi halde bu cihazın bana fatura edileceğini söyledi. Ancak 3. başvurum üzerinden toplam 12 iş günü geçtiği halde iptal sms'i gelmedi. Yani acaba olacak mı bu defa ne dersiniz? Sevinmelimiyim bu duruma. "Buna da Şükür" mü demeliyim? Ya bunu da iptal etselerdi, değil mi? Allah razı olsun o zaman sizden! En son dün aradığım Superonline Müşteri hizmet yetkilisinin dediği gibi: "biraz daha sabretmem gerekiyormu"!!!

 • Superonline Temsilcisi24 Şubat 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön