14 Şubat 2013

Superonline Bağlantıyı Yapmıyor İptalde Etmiyor!

Turkcell Süperonline sözleşmesini 27.02.2013 tarihinde imzaladım ama 18 gün olmasına rağmen internet bağlantısı yapılmadı. Müşteri hizmetleri ile de görüşmeme rağmen bir türlü sorunu çözemediler. Bayi ile görüşün diyorlar.


Hizmet alamadığım hattı iptal ettirmek istiyorum 35 TL ücret ödemem gerektiğini söylüyorlar.
iptal ettirmek içinde bayiye gitmem gerekiyormuş. Modemle birlikte.


Devamlı sizi telefon eden türkcell süperonline ve dijitürk temsilcilerine inanarak hattınızı taşımayınız sonra mağdur olursunuz.

Mehmet 110 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Şubat 2013

    27.01.2013 tarihinde yalın internet için sözleşme imzladım ama turkcell superonline internetimi 18.02.2013 tarihine kadar bağlayamadı. bende aboneliğimin iptalini istedim. modemi 7 gün içerisinde türkcell iletişim merkezlerine (TİM) veya bayilerine teslim etmem gerektini söylediler. bende 6 tane TİM gittim hiç biri modemi teslim almadı. müşteri hizmetlerini aradım bulunduğum yere en yakın bayilerini öğrenmek istedim. necatibey ve 365 avmde olduğunu söylediler. necatibeydeki şube almadı. 365 avmye gittim onlarda almadı. bu şekilde modemin teslimatını 7 gün içerisinde nasıl yapabilirim. modemi kargo ile iade yapabilirmiyim. müşteri hizmetleri her seferinde başka yere yönlendiriyor.

  • Mehmet18 Şubat 2013

    müsteri hizmetlerinden aradılar sabit telefon numarası istiyorlar interneti bağlayabilmeleri için. sabit telefonum olsa yalın internet niye alıyım. komşunuzdan sabit hat numarası alın diyor. bina yeni olduğu için ve çoğunlukla cep telefonu kullanıldığı için sabit numara kullanan yok. bu yüzden internetimin bağlanamayacağını söylüyorlar. 27.01.2013 tarihinden bu zamana kadar kullanmamış olduğum internet aboneliğimin superonline bayisinden kaynaklanan türktelekoma yanlış adres bildirimi yapılmasından dolayı türktelekom 2 defa yanlış adrese gitmiş olup bana cep telefonu ile ulaşarak adres bilgimi istemiş ve kendilerine verilen adresin yanlış olduğunu söylüyerek abonelik işlemini yapamadıklarını söylemiştir. superonlinedan kaynaklanan bu gecikmeden dolayı hiç bir ücret talep edilmeden aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum

  • Superonline Temsilcisi15 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön