20 Haziran 2016

Superonline Bağlantı Sorunuma Çözüm Üretmiyor!

Superonline teknik servisini bağlantı kopukluğu problemiyle aradım. Servisten modeme format atıldı ve DSL bağlantımız tamamen kesildi. Kablolarda problem olduğunu söylenerek iki kere teknik servisten elemanlar geldi fakat sorunu çözemediler.


Modemi değiştirmek için kayıt açıldı fakat farklı modemlerde de aynı sorunu yaşadığımdan modem değiştirmenin de sorunu çözeceğini düşünmüyorum. Günlerdir internetten faydalanamıyoruz ama internet faturamızı da ödüyoruz.


Superonline bağlantı sorunumuza ısrarla çözüm üretmiyor. Sorun çözmede sıfır. Bağlantı kopukluğu nedeniyle arıyoruz tamamen internetimizi kesiyorlar hiçbir çözüm de üretmiyorlar. Bir daha Superonline asla.

İlknur 85 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi21 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.06.2016 14:14’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi20 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön