Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Superonline Bağlantı Problemi Ve Müşteri Temsilcisi İlgisizliği

Tuğçe
17 Mayıs 17:32
261

Turkcell Superonline ev interneti hizmetinden son derece memnuniyetsizim. Wi-Fi üzerinden canlı yayın kanallarının sitelerine erişim sağlayamıyorum. Ancak, telefonumun hücresel verisi ile bu sitelere sorunsuz bir şekilde erişebiliyorum. Bu durum, hizmetinizin kalitesizliğini ve yetersizliğini açıkça ortaya koymaktadır.

Müşteri hizmetleri temsilcileriniz sorun olmadığını iddia etmekte ve çözüm için 300 TL talep etmektedirler. Böyle bir yaklaşım kabul edilemez. Müşteri memnuniyetini bu kadar hiçe sayan bir hizmet anlayışınızın olması şaşırtıcı ve üzücüdür.

Turkcell Superonline'dan ve müşteri temsilcilerinizin ilgisizliğinden tamamen şikayetçiyim. Sorunun derhal ve ücretsiz olarak çözülmesini talep ediyorum. Aksi takdirde, tüketici haklarımı kullanarak yasal yollara başvuracağımı ve tüm platformlarda şikayetimi dile getireceğimi bildiririm.

Sorunun en kısa sürede çözülmesini bekliyorum.

profile
1 Destek
17 Mayıs 17:32 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

18 Mayıs 11:06

Merhaba Tuğçe Hanım, Bulunduğunuz ortamdaki çevresel faktörlerde (örnek: modeme olan uzaklığınız, modem ile bağlantı yaptığınız nokta arasındaki sinyal zayıflamasına neden olabilecek duvar, yalıtım malzemeleri, ayna gibi fiziksel etkenler) internet hızında sorun yaşamanıza sebep olabilir. Modemin yakınında telsiz telefon gibi kablosuz sinyali etkileyecek elektronik cihazlar varsa uzaklaştırmanız, kablosuz bağlantınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilir. Cihazınız ve modeminiz destekliyorsa yakın mesafeler için 5 GHZ uzak mesafeler için 2.4 GHZ üzerinden bağlantı kurmanız daha iyi verim almanızı sağlayacaktır. Dilerseniz Turkcell uygulamamız üzerinden kanal değişikliği yaparak sorun yaşadığınız dönemlerde sorununuzu anlık olarak çözebilirsiniz. Modeminizin kablosuz kanal frekansını otomatik olarak ayarlamanız, en iyi frekansta bağlantı kurmanızı sağlayacaktır. Modemle bağlantı kurmaya çalıştığınız nokta uygun değilse, dilerseniz ücretli modem yer değişikliği yaparak kullandığınız alana daha uygun bir noktaya modeminizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Modeminizin sinyal seviyesini arttırmak ve daha iyi bağlantı kurmak için kablosuz sinyal güçlendirici cihazlarımızdan da alabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Superonline Fiber İnternet Şikayetleri

1

Superonline Bilgisiz Müşteri Hizmetleri Çalışanları

Ozan
06 Haziran 01:22
189

Turkcell Superonline İnternet Şikayeti

Bünyamin
17 Mayıs 15:58
306

Çözülemeyen Superonline Fiber İnternet Sorunu

Kubilay
23 Nisan 20:39
321

Superonline Bağlantı Sorunu Çözülmüyor

Eralp
22 Nisan 01:00
497
1

Superonline Bağlantı Sorununu Çözmüyor

Evren
06 Mart 22:49
798
Superonline Bağlantı Sorununu Çözmüyor
Tüm Superonline Fiber İnternet Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz