20 Ekim 2016 #6741019

Superonline Bağlantı Problemi Giderilemedi

5 Gündür internet ve telefonlarımız çalışmıyor. 3 Kez arıza kaydı oluşturduk. Fakat TTNET ekiplerine yönlendirdiklerini ve kontrol edildiğinde problem olmadığı belirtiyorlar. Fakat herhangi bir ekip eve gelip kontrol etmiyor. Modeme sisteme bakmıyor. Ama bakıldığı yönünde bilgisi veriliyor. Para veriyoruz rezil oluyoruz. Taahhüt nedeniyle çıkamıyoruz. Tam skandal abidesi. Yazıklar olsun!

Fedli 113 Okunma

Cevaplar

 • Fedli21 Ekim 2016

  Saçma sapan reklam, ödemediğimiz vb. şeyler için birçok kez hiç durmadan ararlar. Abonelikten yararlanamıyoruz daha ilgilenen yok. Size bu servis sağlama hizmetini verende suçlu aslına bakarsanız.

 • Fedli21 Ekim 2016

  Halen arayan soran yok. Bu kadarına da pes doğrusu. Faturayı tıkır tıkır kesip ücret almasını biliyorlar. Kullanamadıgım şeyin parasını ödemek de bir başka oluyor doğrusu. Hak mı bu reva mı? Yazıklar olsun. Rezalet ve ötesi.

 • Fedli21 Ekim 2016

  5 gündür ben sizi birçok kez aradım. Sonuç alamadım. Çözmek istiyorsanız zaten her türlü ulaşabilirsiniz.

 • Fedli21 Ekim 2016

  Şimdi arayabilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön