17 Ekim 2016 #6703594

Superonline Bağlantı Problemi

Yaz ayları boyunca internetimi dondurdum 3 Eylül tarihinde geri açıldı fakat ben internete erişim sağlayamadım. Superonline müşteri hizmetlerini aradığımda alt yapılarında bir sıkıntı olmadığını sorununun benim bina içindeki kablolar dan olduğu söylediler. Bunun üzerine elektrikçi yardımıyla soruna baktırdım. Bir sorun olmadığını öğrendikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini aramamda internetim geldi fakat sadece 4 gün kullandıktan sonra bağlantım yine kesildi. O tarihten sonra toplamda 4 arıza kaydı olmak üzere 6 kere müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim fakat her seferde bana aynı şeyler söylenip mağduriyetim giderilmedi. Bununla birlikte kullanamadığım internetin ücretini ödedim. Bu hizmeti bana sağlama sorumluluğu olan Superonline adına 17 Ekim Pazartesi günü Tüketici Hakları Heyetine dilekçeyle başvuruda bulunacağım. Bir buçuk aydır sabırlı idim ama yeter artık.

Serhat 77 Okunma

Cevaplar

 • Serhat10 Kasım 2016

  Ve müşteri hizmetlerinin belirttiği üzere elektrikçiye verdiğim para 100 TL, 2 aydır kullanamadığım internete ödediğim para 105 TL. Ve tekrar elektrikçi yardımıyla port bağlantınızı düzeltin diyip 50 TL daha vermemi istiyorlar. Koskoca Superonline nin teknik servisi yok bina içinde denilen sorunun detayı bina dışında olan portlardaki yanlış bağlama ama bana sunulan çözüm bina içi olduğu için elektrikçi yardımı almam. Keşke bizim teknik servisimiz yok siz parayı ödeyin biz interneti açmak için bir şey yapmayız deseler ama o da yok. Benim söyleyeceğim tek şey daha bir teknik servisi olmayan ve sağlayamadığı hizmetin karşılığı olarak tüketici hakkını ihlal eden bu firmayı kullananların veya kullanmak isteyenlerin kısa zamanda tercihini değiştirmeleridir.

 • Serhat10 Kasım 2016

  3 Eylül'de başlayan sorunum 2 ay 7 gündür halen çözülmedi. Buraya açtığım 2. şikayetimde de bana cevap diye aynı mesajı tekrar gönderdiler. Bu yapılan bir rezillik ve hizmeti karşılamamaktır. Adli bir suç olan hakkı olmayan hizmet ücreti alan Superonline firması adli makamlarda da aynı cevabı gönderecekler mi acaba merak ediyorum.

 • Superonline Temsilcisi10 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.11.2016 15:37’de konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön