04 Haziran 2016

Superonline Bağlantı Kopması!

Superonline teknik arıza bölümündeki müşteri hizmetlerine ulaşmanın inanılmaz derecede zor olduğunu belirterek asıl sorunuma geçiş yapayım. Wi-fi bağlantım tüm cihazlarım da 10'ar dakika aralıklar ile 3 - 4 saniyelik kopmalar yaşıyor ve bu da işlemlerimin sürekli yarıda kalmasına sebep oluyor.


Müşteri temsilcileri ile defalarca görüşmeme rağmen hat değerlerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı söylenip modem güncellenmesi yapılıp konu kapatılıyor. Hat değerlerinde sorun olmadığı için arıza kaydı da oluşturmuyorlar.


Aldığım hizmetten hiçbir şekilde memnun olmayıp, sağlıklı bir internet erişimi alamamaktayım. Ben, internetim sürekli kopuyor, sorun var diyorum. Bir sorun yok deyip devam edin deniyor. Allah aşkına; elektrik elektronik mühendisi miyim ki ben kendim çözeyim bu sorunu? İnternet hizmeti sağlayıcım Superonline bana bu konuda hiç yardımcı olmuyor.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi04 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.06.2016 12:40’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi04 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön