30 Nisan 2013

Superonline Bağlantı Hızında Düzelmeyen Problem!

Ben Turkcell Superonline'ın 51234204 müşteri numaralı kullanıcısıyım. Sözleşmem 20 mb, 100 gb hız alanı ile sınırlı internet bağlantısı üzerine. Son bir aydır bağlantı hızımda sebepsiz kayıplar yaşıyorum. Özellikle son iki haftadır hemen her iki günde bir müşteri hizmetlerini aramak durumunda kalıyorum.


Hızım 1 mb'in altına düşüyor. Her aradığımda frekans ayarları yapıyorlar ve düzeliyor. En geç iki gün sonra yine aynı kayıpla karşılaşıyorum. Sorunun düzenliliği konusunda müşteri hizmetleri beni adeta takmıyor. Hiçbir kalıcı çözüm üretilmiş değil. 6 Nisan 2013'ten beri bu problem sürüyor. Kalıcı bir çözüm istiyorum.

Mustafa 31 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa02 Mayıs 2013

    Superonline sorunla sikayetvar.com'un iletişime geçmesi üzerine hızlı bir şekilde ilgilendi. Yeni düzenlemeler ve stabilizasyon çalışmaları yaptı. Çözümün nihai olup olmadığından emin olabilmek için bir kaç gün daha bekleyeceğim. Saygılarımla.

  • Superonline Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön