31 Ekim 2016 #6811552

Superonline Bağlantı Hızımı Haksız Olarak Yavaşlattılar

Eşim adına kayıtlı Turkcell Superonline fiber internet aboneliğimizi 30.09.2016 tarihinde yenilemek istedik. Görevli evimize geldi ve yeni bir sözleşme düzenledi. Yalnız sözleşmeyi bu kez eşimin yerine benim üzerime yapmanın daha iyi olacağını söyledi. "Sorun değil" dedim ve sözleşmeyi imzaladım. Yeni modem takıldı. Buraya kadar bir sorun yok. Ancak takip eden günlerde şirket elemanları sürekli telefonla arayarak eşimin aboneliğinin yenilenmesi gerektiğini söyledi.


Eşim durumu anlatınca her seferinde "Kusura bakmayın, bilgilerimizi hemen güncelleyeceğiz" diyerek kapattılar. Sorunun hallolduğunu düşünürken bugün eşime eski aboneliğe ait faturaları ödemediği şeklinde bir mesaj attılar ve internet hızını yavaşlatarak kullanılamaz hale getirdiler.


Superonline tüm görüşmeleri kayıt ettiğini söylüyordu. Lütfen kayıtları dinlesinler ve mağduriyetimizi bir an önce gidersinler.

Adnan 53 Okunma

Cevaplar

  • Adnan31 Ekim 2016

    aldığım hizmetin kalitesinden ve bu firmanın müşteri desteginden memnun değilim. Verdikleri numarada labirent gibi bir menu icine sokuluyor ve kayboluyorsunuz. Kanli canlı bir müşteri temsilcisine ulasmaniz olanaksiz. Tek yol onlarin sizi aramasini saglamak. Herkese derdinizi yeniden anlatmak, uzun uzun beklemek ve igrenc reklam muzikleri dinlemek zorunda birakiliyorsunuz. Veritabanlari guncel değil ve bunun ceremesini müşteri çekiyor.

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.10.2016 14:53’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön