14 Ekim 2016 #6681538

Superonline Bağlantı Gerçekleşmiyor!

Superonline'ın 2++++7580 no'lu müşterisiyim sabit hat hizmetimizi de şirket olarak T** T***'dan almaktayız. Geçtiğimiz hafta Superonline'ın kurumsal internet paketine başvurumuz oldu bu başvurumuza istinaden 07/10/2016 tarihinde Superonline ekipleri tarafından gelindi fakat hattımızda çevir sesi olmasına rağmen internet almamızı sağlayan sinyal gelmediği söylendi.


Bunun üzerine Superonline ekibi gerekli arıza kaydını oluşturarak gitti. Aradan geçen 72 saatin sonun da T** T*** ekipleri oluşturulan arıza kaydına istinaden geldiklerini fakat sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını bilgisini yazıp gitmişler. Bugün tam 7 gün oldu Superonline'dan tekrar bir yetkili geldi ve hatta çevir sesinin olduğunu sorunun alt yapıdan kaynakladığını söyledi ve aynı şekilde T** T** ekiplerine arıza kaydı oluşturuldu. T** T** kasıtlı yaptığını düşünüyorum. BTK ya da yazdım.

Cem 28 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi29 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.10.2016 16:52’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Cem14 Ekim 2016

    Sayın yetkili sizleri aramaktan ve her seferinde 15-20 dk hatta beklemekten yoruldum. tüm Superonline ekibi aynı şeyi söylüyor incelme yapıp dönüş yapacaklarmış. Siz bence şirket avukatlarınıza bilgi verinde Turk Telekom'a bir şeyler yapsın adamlar göz göre göre gelmiyorlar. Resmen caydırma politikası bireysel abone iken 2 yıl önce aynı şeyler oldu kadıkoydeki, turk Telekom'a kendim gittim rica minnet adamları getirebildim. Türk Telekom sizi takmıyor. Bu problemi çözün artık. Mahkemeye mi veriyorsunuz rekabet kuruluna mı şikayet ediyorsunuz ne yapıyosanız yapın bu senaryo degişsin artık bıktık aynı filmden.

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön