12 Mart 2016

Superonline Bağlanamayan İnternet

Geçtiğimiz hafta diğer internet servis sağlayıcısı kötü diyerek gittik Superonline başvurduk. Ertesi gün geldiler modemi taktılar. Ama bağlantı yok dediler iç tesisatınız da sorun var. Çağırdık elektrikçi kontrol ettirdik sıkıntı yok. Girdimi bize bir aylık internet parası kadar elektrikçi parası. Aradan bir hafta geçti hala internetim yok. Telekom' dan alt yapı ile ilgili sıkıntı var deyip işin içinden çıkıyorlar. O zaman satmayacaksın kardeşim beni ilgilendirmez. İnternet üzerinden iş yapıyorum. Son bir haftadır bunlar sayesinde işimden gücümden oldum.

İsmail 85 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi07 Nisan 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.03.2016 14:04’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • İsmail17 Mart 2016

  Hala sorunuma çözüm bulamadılar daha doğrusu hala bi haltı beceremediler. Yoktan ve havadan sebepler sunup resmen kandırılıyorum. Benden ya gelip modeminizi alıp iptal edin benim hattımı ya da adam gibi bir çözüm önerisi sunun.

 • İsmail13 Mart 2016

  Çözüm adına hiçbir şey sunmayan her gün aranıp bana okudukları metni hala okuyorlar. Çözüm için hiç bit şey yapmıyorsunuz. İade edeyim diyorum onda da hemen bi dünya masraf çıkarıyorsunuz. Daha kullanmadığım internet i kapattırmak için benden para talep ediyorlar ve modemi gelip almayacaklarını benim götürmemi istiyorsunuz. Peki şirketiniz den Nasıl bi memnuniyet bekliyorsunuz. Çözümsüzsünüz.

 • Superonline Temsilcisi12 Mart 2016

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön