31 Ekim 2014

Superonline Arızalı Günlerin Parası Talep Ediliyor

25 gün boyunca arızalı olan internetim faturalandırılmadan önce ücretlendirme ile ilgili görüşme yaptım. Arızalı olan günlerin parası talep edilmeyecek dendi. Kendilerinden beklenildiği gibi talep ettiler. Faturaya itiraz ettiğimde " Öyle bir arıza kaydınız görülmüyor. Bir şey yapamayız " cevabını verdiler.


Yaptıkları inceleme sonucunda 3 gün arıza saptandığını söyleyip 3 günün parası düşüldü. Hizmet sağlamadan parasını istiyorlar. Yeni fatura itirazını da kabul etmiyorlar. Hizmet kalitelerinin farkında olacaklar ki 2 yıl taahhüt alıyorlar. 1 yıldır yaşadığım problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Bir daha asla bu firmanın müşterisi olmayacağım.

Merve 217 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 31.10.2014 13:14:26 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline yararlanmış olduğu kampanyanın ücreti hakkında bilgi verilmiştir. "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön