03 Eylül 2015

Superonline Arıza Takibinin Yapılmaması!

Fiber internet hizmeti almaktayım. Yaklaşık 30 saattir internet hizmeti alamamaktayım. Önce çağrı merkezinden sorun olduğunu ilettim ve 24 saat içinde, bölgeye bakan bayii tarafından iletişime geçileceğini ve sorunun çözüleceğini ilettiler. 24 saat geçmesine rağmen, ne iletişime geçen oldu ne de sorun çözümü için bir aksiyon alındı. Sonrasında, en yakın bayii gittiğimde, sorunun bölgesel bir sorun olduğunu ilettiler. Ama çağrı merkeziyle, bir önceki yaptığım görüşmede, bu konuda bir sorun gözükmediğini veya bayiinin, böyle bir bilgiyi paylaşmadığını ilettiler. Bayii ve merkez arasındaki iletişimsizlikten ötürü, hala bir adım yol alınmış değil ve ben kandırılıyorum.

Omer 50 Okunma

Cevaplar

  • Omer03 Eylül 2015

    Bir önceki mesajimi okumanizi rica edeceğim sizden! çözüm uretin, cevap değil!

  • Superonline Temsilcisi03 Eylül 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Omer03 Eylül 2015

    ___________________________________________________________________________________ Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell SUPERONLINE ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, tURKCELL SUPERONLINE __________________________________________________________________________________ gibi bir mesaj atmayın! Amaciniz sikayete hızlı cevap vermek olmamali. hızlı şekilde çözüm bulmak olmali. Robot değil insan olun!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön