10 Şubat 2014 #2285519

Superonline Altyapı Sorunu Yüzünden Nakil Yapamadı

Superonline 24 ay taahhütlü fiber internet kullanıyordum. Kiracıyım, evden taşınmak zorunda kaldım. Taşındığım adrese nakil talebinde bulundum. Beni aradılar. Yeni taşındığım adreste Superonline Fiber alt yapının olmadığını ve fiber hizmet veremeyeceklerini söylediler. Sadece ADSL üzerinden internet sağlayabileceklerini ve bunun için de zorla yeni bir 24 aylık taahhüt yapmak istediklerini söylediler.


Ben de 20 MBPS fiber internet hizmetiniz için taahhüt yaptığımızı, 8 MBPS ADSL kullanmak istemediğimi söyledim. Ben iptal etmedim. Sonra kabul ettim. ADSL de bağlayamıyorlar. Bulunduğum yerde telefon hattı yokmuş. Ben ne yapayım? Hem hizmet alamıyorum hem eski taahhüde 600 lira para istiyorlar.

Güler 62 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön