07 Şubat 2014 #2280880

Superonline Altyapı Olmadığı Halde İptal İçin Taahhüt Bedeli İstiyor!

Daha önceki adresimde fiber internet hizmetini kullanmaktaydım ,yeni bir adrese taşındım. Binada alt yapı bulunmamaktadır. Yalın adls işlemi için başvuruda bulundum. Bu arada tarafınızdan hizmet almama rağmen 2 fatura ödemesi yaptım. İptal işleminin cezasız olması için Türk Telekom Müdürlüğünden telefon ve alt yapısı olmadığına dair bir yazı istediniz. Belgeyi almak için Telekom Müdürlüğüne başvuru yaptığımda böyle bir belge verilmediği müşteri temsilcisi tarafından ifade edildi.


Bu durumda üyeliğimi cezasız olarak iptal edemiyor ve kullanmadığım internetin faturasını ödemek durumunda kalıyorum. Ödemiş olduğum faturanın iadesi ve de alt yapı sağlayamadığınız için üyelik iptalini istiyorum.

Timuçin 162 Okunma

Cevaplar

  • Timuçin13 Şubat 2014

    Çözümsüzlük üretmek üzere çalışan müşteri hizmetleri veya firma, bir türlü çözüm üretemiyor.Müşterisi olmadığım telekomdan ısrarla vermedikleri söylediğim belgeyi talep ediyorlar.Bu şekilde bir belge vermediklerini ifade eden ıslak imzalı belgeyi ellerine ulaştırdığımda,biz iletişime geçtik alt yapı var diyorlar.Hizmeti veremiyorlar.Binanın önünden fiber internet kablosu geçiyor buna rağmen binaya bağlamak için binada oturanlarla konusun yüzde ellisi kabul ederse hizmet almayı o zaman bağlarız demekteler. Ben super onlinenın pazarlama görevlisi değilim , pazarlama elemanlarınızı yollayın diyorum hala ses yok. Kaldı ki şu anda tanıdığım hiç bir kişiye superonline"a geçin demem.Uzak durulması gereken bir firma. Dondurma işlemi yapmayarak sağlayamadıkları hizmetin bedelini etik olmayan bir şekilde alıyorlar. Sorunumun bir an evvel halledilmemesi durumunda abonesi bulunduğum digitürk hizmetininde iptalı olması için başvuruda buluncam.

  • Superonline Temsilcisi08 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön