05 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2606584

Superonline Altyapı Bağlantı Sorunu

Fiber internet abonesiydim. Yeni geçtiğim evde fiber altyapısı olmadığı için o abonelik yalın adsl aboneliğine çevrildi. Kurulum için işlem yapılmadı. Sadece Türk Telekom'dan gelen ekipler bina girişindeki kutuda açma işlemi yaptılar. elektrikçi çağırıp tesisatı döşetmem gerektiği söylendi. Yalnız nasıl bir işlem yapılması gerektiği konusunda hizmet verilmedi.


Zaten fiberden adsl'e geçmek zorunda kaldığım için mağdurum bir de cebimden bir sürü para verip tesisatı çektirmek zorunda kalıyorum. Diyelim para vereceğim, ne işlem yaptırmam gerektiğini bile kimse söylemiyor. Şu anda abonelik ücreti ödememe rağmen hizmet alamıyorum. Taahhüt falan umursamayıp aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Melih 140 Okunma

Cevaplar

  • Melih11 Ağustos 2014

    Sorunu kendi kendime çözdüm. Pek bir yardım göremedim.

  • Superonline Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları