22 Ocak 2014 #2249826

Superonline Aktif Edilmeyen Fiber İnternet Hizmeti

Başvuru yaptığımız ve yasal süre 7 iş gününde açılacağı söylenen internet ile ilgili hiçbir hizmet sağlamadı ve yasal süre doldu. Çözüm için defalarca aramış olmama rağmen hiçbir yardım olmadı.

Dilek 87 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi23 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Dilek23 Ocak 2014

    Superonline gibi bir firmayı tercih ettiğim için pişman oldum.Bu firmanın yaptıği iş hizmet sağlamak değil.Sadece müşteri oyalamak.Firma ile yapılmış olan en az 50 görüşme olup hiçbiri için çözüm üretilmemiştir.Yapılan tüm görüşmelerde firma yalan yanlış beyanda bulunmuşlardır.Yapılan hiçbir şikayet önemsenmemiş ve yetkili olan kişiler hiçbir şekilde yetkili değil işlerinde gerçekten amatör çalışmalar sergilemişlerdir.Firmadan hiçbir şekilde hizmet alınamamış olup bugünden sonrada verilecek olan hiçbir hizmeti kabul etmiyoruz.Aile yakin çevre ve sosyal çevremde de asla Superonline i tavsiye etmeyeceğim ve kullanlarında farklı firmalardan daha iyi hizmet almaları için bilgilendirmede bulunuyor olacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön