28 Kasım 2014

Superonline Adres Değişikliği Sorun Oldu!

Yaklaşık 1 yıl önce Superonline 2 yıl taahhütlü aylık 51l olarak internet hizmeti aldım. Bu yıl adres değişikliği nedeni ile Superonline'a talepte bulundum. Nakil talebim karşılığında bana söylenilen değişiklik yaptığım adreste (Küçükyalı Askeri Lojmanları) hizmetlerinin bulunmadığını söylediler. Buna istinaden 2 teklifte bulundular:

Aynı meblağ ve aynı sürede bir hizmet sunamayacaklarını tekrar 2 yıl taahhüt vererek ADSL hizmetinden 74 TL olarak faydalanabileceğimi ya da 590 TL ödeyerek kapattırabileceğimi söylediler. Verdikleri hizmetin bulunduğum adreste olmaması benden kaynaklanan bir neden olmadığı için bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Hatime 330 Okunma

Cevaplar

  • Hatime19 Şubat 2016

    Konu ile ilgili olarak daha sonra Tüketici Hakem Heyetine başvurdum ve haklı bulundum. Gerekli işlemler yapıldı. Hakkınızı aramanız dileğiyle... .

  • Superonline Temsilcisi28 Kasım 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön