17 Ekim 2016 #6708049

Superonline Adres Değişikliği Dolayısıyla İnternet Bağlantısı Yapılamıyor!

7 gün içerisinde yapacaklarını söyledikleri internet bağlantısını 45 gündür yapmıyorlar. Her gün telefonum aranarak adres teyidi yapılıyor. Gönderdikleri faturanın yeni adresime ulaştığını, adresle ilgili sorun olmadığını söylüyorum. Bir süredir telefonla aramayı da kestiler. İki senelik ödeme taahhüdünde bulundum, benim sözleşmeye uyma zorunluluğum var, ama anladığım kadarıyla kendilerinin internet bağlama zorunlulukları yok. Sorunun ivedilikle çözülmesini talep ediyorum.

Korkut 42 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi19 Aralık 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.11.2016 13:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Korkut25 Ekim 2016

  Şikayet vara yazdıktan sonra bir miktar daha ilerleyebildik. Modemi gelip elektriğe taktılar. Arıza yazıp, gittiler. Türk Telekom'un gelmesi gerekiyormuş. Başta takıldığımız noktaya geri döndük. 21. yüzyıl Türkiye'sinde internetsiz 2. Zafer ayına ulaştık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İnterneti artık Karacaahmete bağlarsınız.

 • Korkut19 Ekim 2016

  Şikayet sonrası aynı gün (17 Ekim 2016) Superonline tarafından arandım. O gün saat 17:24'de Türk Telekom firmasından eve geleceklerini bildirdiler. bir buçuk ay sonra ilk defa randevu saatini önceden haber aldığım için, bu da bir gelişmedir diyerek, işimden izin alarak eve ulaşmak üzere yola çıktım. Yolda, saat 16:56 gibi Superonlinedan "internet altyapınız hazırlanmıştır. En geç 48 saat içerisinde aranarak kurulum için randevunuzu alınacaktır" mesajı geldi. Eve ulaştım, beklendiği gibi kimsecikler gelmedi. Bugün de 48 saat geçmesine rağmen herhangi bir gelişme olmadı. İnternet bağlantısı için ne yapmam gerektiği hususunda yardım bekliyorum. Fiber bağlantıya ait cihazları bana tanıdıkları 7 gün içerisinde belirttikleri uzak bir adrese ulaştırdığımı belirtmek isterim. Benim kendilerine süre tanıyamadığım bu süreçte internet bağlantımın yapılmasını ancak rica edebiliyorum.

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön