19 Şubat 2015

Superonline Adil Kullanım Kotamı Doldurmamama Rağmen Hızım Düşürüldü.

Superonline 50 Mbps, 150 GB Download, 50 GB Upload özelliklerine sahip paketi kullanmaktayım. 150 GB download hakkımın 80 GB'lık kısmını doldurmama rağmen, upload kotamı doldurduğum iddiasıyla, daha yarısını kullandığım 150 download hakkım için hızım 3 mbps'ye düşürülmüştür. "Upload kotam dolmuşsa upload hızımı yavaşlatırsınız.

Neden kullanmadığım download hakkımın hızını yavaşlatıyorsunuz sorusunu sorduğumda, sözleşmenizde var deyip "içerisinde net bir ifade barındırmayan acayip bir sözleşme maddesi" okuyorlar. Benim parasını ödediğim 150 ggb download hakkım yok edilmiştir. Superonline yetkililerinden henüz yarısını doldurduğum download hızımı hakkım olan 50 mbps'ye çıkarmalarını talep ediyorum.

Sedat 2.285 Okunma

Cevaplar

  • Sedat03 Mart 2015

    2 hafta oldu, şikayetimle ilgili olarak bana hala geri dönüş yapılmadı. Buraya fiks mesaj yazarak sorunumla ilgilenmiş mi oldu şimdi Superonline? Kurumsal rezalet... Problemimin çözümüne yönelik bir icraat yapsanıza kardeşim. Superonline'dan bana "upload kotası aşılınca download hızı da düşer" maddesini göstermelerini -hala ve inatla- bekliyorum. Bu sorunum çözülmediği müddetçe "adil kullanım download hakkı 150 ggb" kampanyanızın da asılsız ifade içerdiğini iddia ediyorum ve edeceğim...

  • Sedat26 Şubat 2015

    Şikayetim üzerinden 1 hafta geçti, Superonline'dan hala tık yok... Şikayetim hala devam ediyor... Superonline soruna ilgisiz davranmaya ve beni mağdur etmeye devam etmekte... Superonline'dan -hala ve inatla- bana sözleşmedeki "upload kotası aşılınca download hızı da düşer" maddesini göstermelerini bekliyorum.

  • Superonline Temsilcisi19 Şubat 2015

    Konu ile ilgili müşterimiz ile 19.02.2015 16:20 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize konu ile ilgili bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön