27 Mart 2013 #1708621

Superonline Abonelik İşlemini Yaparken Verilen Taahhütlerin Hepsi Masal!

Devamlı telefonuma gelen hız kullanımınız dolmuş bundan sonra daha yavaş olacaktır (benim tabirimle) mesaj dan bıktım. Sözleşmeyi imzalatırken bundan hiç bahsetmediler. Birde ben bekleyelim Ocak sonu Ttnet kampanyam bitiyor dedim biz farkı ödüyoruz dediler. Mart ayında Ttnet'ten erken kapattığım için bir tutar talep edildi Süperonlıne arayıp bunu söylediğimde başvuru tarihinin geçtiğini artık ödemeyeceklerini söylediler.


Kapattırmak istediğimde ise 2 yıllık sözleşme var ceza ödersiniz dediler. 3.5 aydır kullanamadığım internet için burdan bunu okuyan tüm firma yetkililerine sesleniyorum. 2 bin lira ceza da deseniz en müsait anımda sizlerden kurtulacağım.

Serhat 82 Okunma

Cevaplar

  • Serhat17 Nisan 2013

    Süperonline dan arayan arkadaş ukela bir tavırla çözüm üretmek yada makul bir şekilde konuşmak yerine firmalarının haklı olduğunu tarafıma izlattıkları 30 sayfalık sözleşmyi okumam gerektiğini ve konu ile alaalı olarak yardımcı olamıyacaklarını belirtmiştir. Ayrıca bu firmanın internet sayfasında bulunan şikayetm var linki çalışmamaktadır. Aptallık bizde ki Turk telekomun alt yapısını kullanan bu tip firmayla çalışma kararı amışız. oy boy televizyonlarda ve gelen temsilci arkadaşın anlattıklarına aldanmamak gerekiyormuş.

  • Superonline Temsilcisi30 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön