11 Temmuz 2016

Superonline Abonelik İptaline ve Modem Teslim Edilmesine Rağmen Fatura Geliyor!

Aboneliğimizi bir sürü sıkıntı yaşadıktan sonra zar zor iptal ettik. Modemi iade edeceksiniz dediler verdikleri kargo adresine modemi iade ettik. Modem aynı adresten teslim alındı ekte görseli mevcut. Bunu yaklaşık bir ay önce kendilerine tekrar mail atarak ilettik. Hala daha modem size fatura edilecektir diye mesaj gelmeye devam etti.


Tekrar aradığımda düzelecektir merak etmeyin dediler. Ancak şimdi 150,00 TL modem ücretini fatura etmişler. 09.07.2016 da telefonda görüştüğüm hanımefendi yardımcı olmaya çalıştı sizi arayacak arkadaşlar dedi ancak geri dönüş yapılmadı.


Bundan önce görüştüğüm tüm çağrı merkezi çalışanları ukalalıkla davrandıklarından artık çağrı merkezinden biriyle görüşmekten de bıktım. Dava açmadan bir işi düzgün yapmayacaklar diye düşünmeye başladım. Bir an önce geri dönüş yapılmaz ise üşenmeyeceğim ve bu işin peşini bırakmayacağım, iyi ki konuşmalar kaydediliyor.

Çiğdem 66 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.07.2016 12:40’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Çiğdem11 Temmuz 2016

    Bugün iki kere 12.28 de aramışlar mesai saatlerim içerisinde. Şimdi ben geri aradığımda sizi zaten aradılar diyorlar. Ve herhangi bir çözüm ekibine telefonu bağlamıyorlar. Maillerime hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor. [email protected] yalandan bir mail adresidir kimse güvenmesin arkadaşlar. Bundan sonrasını hukuk yoluyla çözeceğiz.

  • Superonline Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön