28 Mart 2013 #1710937

Superonline Abonelik İptalinden Sonra Fatura Çıkarılıp Adli Takip Başlatıldı!

Superonline aboneliğimi iptal ettirdikten sonra kullanmadığım bir hizmetin faturalandırılması sonucunda adıma adli takip başlatılmıştır. Bütün telefon görüşmelerimde, almadığım bir hizmetin bedelini ödemeyeceğimi üstüne basarak belirttim. Her şikayetimden sonra farklı bir müşteri temsilcisi tarafından arandım.


Şu anda istediğim tek şey, bütün telefon görüşmelerimin tarafıma gönderilmesidir. Bu şikayetim üzerine benimle irtibata geçecek olan müşteri temsilcisinden ricam, tarafsız olarak telefon görüşmelerinin dinleyerek beni aramasıdır. Bu site üzerinden açtığım şikayetlerde konunun tüm ayrıntıları mevcuttur. Mağdur olan taraf olarak mağduriyetimin en kısa sürede telafi edilmesini rica ederim.

İsmail 54 Okunma

Cevaplar

 • İsmail24 Eylül 2013

  Halen aranmış değilim....

 • İsmail16 Temmuz 2013

  28 Mart'dan beri halen aranmış değilim....

 • İsmail18 Haziran 2013

  Halen aranıp bilgilendirilmiş değilim...

 • Superonline Temsilcisi31 Mart 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön