29 Nisan 2016

Superonline Abonelik İptalinde Zorluk Çıkarıyorlar!

Superonline abonelik iptal isteğini önce telefonla sonra faks ile bildirdiğim halde ve üzerinden 72 saat geçmesine rağmen henüz sonuçlandırmadı. Bu defa yeniden faks çektim ve 48 saat beklemem gerektiğini söylediler. Çektiğim faks gönderileri teyitlidir, faks gelmedi ayağına yatıyorlar.

Oysa telefon talimatının yeterli olması lazım, çünkü telefon talimatıyla taahhütte bulunmayı kabul ediyorlar abonelik iptalini niçin kabul etmiyorlar. Aboneliğimi iptal etmedikleri için ücretlendirmeyi sürdürüyorlar. Oysa ben artık hizmet almıyorum, hizmet verilmediği halde iptal sürecini geciktirerek haksız kazanç sağlıyorlar.

Milyonlarca aboneye bunu yaparlarsa kaç para haksız kazanç elde ederler? Bu durumu Ticaret Bakanlığı'na, Rekabet Kurulu'na, Bilgi Teknolojileri Kurumuna ve BİMER'e de bildireceğim. Bir daha. Bu grubun hiçbir ürününü kullanmayacağım, kullandırmayacağım.

Zekeriya 215 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.05.2016 12:00’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi29 Nisan 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön