17 Haziran 2013

Superonline Abonelik İptali Yapılmadı!

Ocak ayında taşındığımız binada altyapı bulunmamaktaydı. Superonline altyapı olmadığına dair yazı alındığı takdirde aboneliğin iptal edilebileceği söylemeyip iptal ettirmemem için 2 ay fatura göndermemeyi ve istenirse 31 martta aranıp iptal ettirmem için yanıltıcı bilgi verildi. Daha sonra aradığımda bunun mümkün olmadığı söylendi. Hizmet alamayıp ödediğim faturalar hariç son olarak 142 TL fatura geldi.

Bugün 24 aylık taahhütümün son günüydü. Bedelsiz olarak iptal ettirmek için aradım ve bana fiber internet iptali ile sözleşmesi devam eden telefon hizmetinin iptal olacağı ve bunun iptalinin sonucunda bir fatura daha geleceği söylendi. Ayrıca konuştuğum kişi Telekom altyapısı olmadığına dair yazı alıp gönderseydiniz şartsız koşulsuz iptal edeceklerini söyledi. Sonuç olarak yanlış bilgi mağduruyum.

Yiğit 39 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi17 Haziran 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön