11 Nisan 2013 #1736101

Superonline Aboneliğin İptali!

Superonline aboneliğimizi adres değişikliğinden dolayı iptal etmemiz gerekti,çünkü Superonline bize bulunduğumuz bölgede internet hizmeti veremedi.bu süreç içinde yaptığımız müşteri hizmetleri ile görüşmelerde bizi her defasında farklı yönlendirdi.


Bize bu bölgede hizmet verebilmeleri için adsle geçmemiz gerektiği söylendi başvurduk olmadı çünkü burda altyapı hizmetleri yok.ne zaman olacağı da beli değil!bu süre içinde kullanmadığımız internet hizmetinin faturalarını ödedik.


En son yapılan görüşmede aboneliğimiz iptal edildi,bize sadece son bir fatura ödemesi geleceği söylendi bunun dışında bir ödeme olmayacaktı fakat;hizmet veremedikleri halde bizden şimdi 193 iptal bedeli istiyorlar.

Nilgün 65 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün19 Nisan 2013

    bir haftayı geçti arayan eden yok,neyi bekliyorlar acaba?

  • Superonline Temsilcisi16 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön