17 Ekim 2016 #6699343

Superonline Aboneliğin Aktif Olmaması

*** aboneliğimi taşımak için Turkcell Superonline' a başvurdum ve taşıma olmayacağı ve iptal edilip yeni başvuru yapılması gerekli denilmesi üzerine ** aboneliğimi iptal ettirdim. Aynı gün Turkcell Superonline aboneliğimi başlattım. En geç 1 hafta içinde olacağı bildirildi. Ancak yaklaşık 20 gündür internet aboneliğim başlatılmadı. Defalarca müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim, yine bir gelişme olmadı. Bu konuda en kısa sürede kesin bir çözüm bekliyorum.

Ufuk 49 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi09 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.11.2016 11:40’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ufuk23 Ekim 2016

  1 ay önce TTNET aboneliğimi Turkcell Superonline a aktardım ve 1 aydan bu yana aboneliğim başlatılamadı ve her defasında sebebinin Türk Telekom tarafınca onayın verilmemesi olduğu bildirildi. Onay verilmemesindeki sebep nedir bunu da öğrenmek istememe rağmen bununda bilinmediği bildirildi. Defalarca gerek müşteri temsilcileri gerekse de e-mail yoluyla irtibata geçmeme rağmen bir çözüme ulaşamadım. internet kullanımı çok acil gerekli olduğundan en kısa sürede kesin bir çözüm istemekteyim.

 • Ufuk17 Ekim 2016

  Defalarca aradım aciliyet olarak sürekli öne çekildiği bildirildi ancak bir gelişme olmadı hala aboneliğimin aktif olması için bekliyorum.

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön