21 Şubat 2013 #1644721

Superonline Abone Olmaz Olaydım!

Adres değişikliği talebime Türk Telekom'dan sabit hat al talebiniz gerçekleşsin diyen müşteri hizmetleri soruyorum size niçin hattı aldıktan sonra tarife değişikliği adı altında 4yüz TL üstü para talep ediyorsunuz? Niçin bunu hattı almadan önce söylemiyorsunuz? Komik olanı benim 2 ay kalmış taahhütlü aboneliğimi niçin 2 fatura alacağım diye müşterinizi kaybedip dahası başka bir firmaya abone olmasını sağlıyorsunuz? Kısacası ben iptal etmek istemedim ben evimi taşıdım nakil istedim. Eğer bunun için sırf evimde fiber altyapı yok diye 4oo TL üstü para istiyorsanız ödemiyeceğim. 2ay daha kullanmadığım ürüne para öderim. Ama kaybeden siz olacaksınız 2 ay için kaybeden siz olacaksınız.

Gökhan 60 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Şubat 2013

    Halen ne arayan ne soran var. Gerçi aramalarını istemiyorum. Tek isteyim sözleşmede bana o maddeyi göstermeler. Ben sözleşme örneğini buldum öyle bir maddeyle karşılaşmadım. Merak ediyorum busefer ne diyecekler???

  • Gökhan23 Şubat 2013

    51695720 Nolu aboneyim. Bu 3ncü yazışım. Bunun adına 2 sosyal paylaşım sitesinde 1 haber sitesinde 3 kez şikayetvar.com'da ve superonline müşteri hizmetleri şikayet ve bilgilendirme bölümünde belirttim. Bana haksız yere 450TL kampanya iptal faturası çıkardınız. Sebebide yeni taşındığım adreste fiber alt yapı olmaması. Bana Türktelekomdan hat aldırdınız nakil yapılabileceğini söylediniz ama sözünü unuttunuz. Bana sözleşmede nakil fiber alt yapıdan ADLS alt yapı alanına nakil olamaz maddesini göstermenizi istiyorum. 1 haftadır sözleşme örneği halen gelmedi. Konu ile dava açılacaktır ve sözleşme olmadan bunu yapmam mümkün değildir. Acil gönderilmesini talep ediyorum.

  • Superonline Temsilcisi21 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler1644692 nolu şikayette yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön