13 Ağustos 2013

Superonline 91 Saattir İnternetimiz Kesik!

7 Ağustos 2013 Çarşamba günü sabah 4:48'de kesilen internet hala gelmedi. Aynı gün saat 20:00 dolaylarında Superonline çağrı merkezini aradığımda, bölgemde yaşanan bir kesinti olduğu ve sorunun 24 saat içinde çözüleceği söylendi.

91 saat olmasına rağmen henüz hiçbir gelişme yok. Bu süre boyunca, toplam dört kere çağrı merkezini aradık ve aldığımız cevaplar her seferinde aynıydı: "Teknik ekibi bu konu hakkında bilgilendiriyorum".

Kesinti beş dakika önce başlamış ve sanki ilk defa şikayet alınmış da teknik ekibe yeni haber veriliyormuş gibi. 91 saattir beni mağdur eden ve çözüme yönelik herhangi bir bilgi vermeyen Superonline'dan şikayetçiyim.

Duygu 75 Okunma

Cevaplar

  • Duygu13 Ağustos 2013

    Müşteri numaramı bile vermemişken ve abonelik benim adıma bile kayıtlı değilken nasıl inceleme yapmayı düşünüyorsunuz acaba? Sırf burada şikayetlerimizi cevapsız bırakmamak adına standart cevaplar vermektense, müşterilerinizin sorunlarını anlamaya ve bu sorunları çözmeye çalışın.

  • Superonline Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön