23 Ekim 2015

Superonline 7 İş Gününde Tamamlanmayan Nakil İşlemleri!

En geç 7 iş günü içerisinde gerçekleşeceği bildirildiği halde 13. Ekim'de verdiğim nakil işlemi için herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Ayrıca Bana Hizmet Sağlayamama nedeni olarak Türk Telekom'un Superonline ile irtibata geçmemesini bahane ediyorsunuz.


Bana internet hizmeti sağlayamayan Superonline'a Sözleşmemi fesih etmek istediğimi bildirdiğimde ise bana sözleşmeyi fesih bedeli ödemem gerektiğini bildiriyorlar. Siz sözleşmenizde yerine getirmeyi taahhüt ettiğiniz maddeleri/hizmeti yerine getirememekte, ve haklı fesih talebime binaenhala bana fesih bedeli ödemem gerektiğini bildiriyorsunuz. Böyle bir durum kabul edilemez. Gereğinin ivedilikle yapılmasını rica ediyorum.

Eren 56 Okunma

Cevaplar

  • Eren26 Ekim 2015

    Hala şikayetim ile ilgili hiç bir gelisme olmadı.

  • Superonline Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön