19 Ekim 2016 #6728560

Superonline 6Mbps Hız Verebiliyor Ancak!

Superonline internet başvurusunda bulunduk. Bölgemizde 16Mbps internet alabileceğimizi söylediler. 19Mbps hız alabildiğimiz yerde Superonline bize 6Mbps hız verebildi ancak. Çağrı merkezi ile defalarca konu ile ilgili görüştük. Telekom ile aynı altyapıyı kullandıklarını, altyapının bunu desteklemediğini ilettiler. Aynı adreste aynı anda bağlı olan T*** üzerinden yaptığımız testlerde de 19Mbps hızı gördüğümüzü iletmemize rağmen bunun mümkün olmadığını söylediler.


Kendimiz Telekom'un kablosunu Superonline modeme taktığımızda yüksek hızlara ulaşabildik. Bunu yine Superonline ilettik. Yaptıkları kontrollerde bağlantıyı yapan arkadaşın kabloyu yanlış taktığını bundan böyle gördüğümüzü söylediler. Teknik ekipten kimse de gelip bakmadı.


Aboneliğimizi iptalini istedik. 267 TL kurulum + 45 TL kullanım ücretini ödememizi istediler. Ödeyip, iptal edeceğiz. Resmen yanıltıldık.

Arif 114 Okunma

Cevaplar

  • Arif21 Ekim 2016

    Konu ile ilgili tüm taleplerimize rağmen bir teknik ekip göndermeyen Superonline aboneliğimizi iptal ettikden sonra teknik ekip gönderelim baksınlar diyor.

  • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön