11 Nisan 2013 #1737772

Superonline 5 TL İçin Avukata Verilmişim!

Yıllar önce kapatmış olduğum 2 ayrı hesabım için 5'er tl den 10 kusur tl borcum olduğunu ve bu komik rakam için 5327550559 - 3688080 nolu telden Av.K**** Beye ulaşmamızı bildirmiştir. Avukatı aradım. Borç nerden diye sordum. Bizde yok dediler. Müşteri hizmetlerini arayınız. MHyi aradım. Dosya avukatta olduğundan bizde detay yok dediler. Ben vaktiyle superonline'a mail atmışım. Seneler önce.. ama cevap verilmemiş.


O maili hala saklıyorum. Bunun haricinde bu borçlar nereden geliyor? Kapanmış hesaba ne borcu çıkarıyorsunuz? Faiz mi bu borç? Bize fatura ile bildirim yapmadan 2006 lardan borç çıkarma lüksünüz yok. Bana acilen borç detayı gönderin beni arayın. Yoksa sizi avukata vereceğim.

Abdülselam 111 Okunma

Cevaplar

  • Abdülselam30 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Buraya: ''Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir'' yazmışsınız ama o incelemeniz bir türlü bitmiyor neden acaba? Nedeni hayali alacağınızın faiz işlemeye devam etsin mantığı olabilir mi acaba? Ayrıca : ''Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.'' demişsiniz bizim ne sorumuz ne de talebimiz var.Sadece ciddi bir şikayetimiz var.Bilmem anlatabiliyor muyum? Sadece 5-6 lira için avukatlık bürosunu aramak zorunda mıyız sayın yetkili? Acilen beni arayınız ve net bir bilgi veriniz.Bizim borcumuz yok. Eğer varsa belgeleyiniz.Aksi halde avukata verdim dediğiniz ancak resmi olarak işleme konulamayan bu durumun zamanımızı , emeğimizi çalması bizi huzursuz etmesi vb durumlar için ibreti alemlik dava açacağım size ki kazanırsam emsal karar teşkil etsin. Acilen geri dönüş yapın buraya bir daha yazmayacağım firma avukatıma adresinizi gösterip manevi tazminat davası açacağım.

  • Superonline Temsilcisi16 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön