05 Mart 2016

Superonline 4 Gündür İnternet Kesik ve Faturası Ödetiliyor!

Artık asla Turkcell Superonline hizmeti almayı düşünmüyorum.

25 Kasım 2015'te de aynısı yaşanmıştı (www.sikayetvar.com/superonline-24-saattir-internettelefon-kesik Şikayet No. 4272159). Aradan 3 ay geçti yine internet gitti. 3 gün sap gibi kaldık. Sayısız aramadan sonra bu sabah gelmişti ki (8mbit yerine 1mbit idi, aradım ve ancak öyle düzelebildi!) 30 dk önce yine gitti.

Şimdi müşteri hizmetlerini aradım, "24 saat içinde... " diyorlar. Hiçbir teknik açıklama yok! 1 ay sonra (taahhüt bitme süresi) hattı iptal edin dedim, bu sefer de "ileri tarih için iptal yapamayız" dediler. İlla 2 gün kala aramalı! Üstelik fatura bedelinden bu kesintiler 3 ay önce düşülmedi, yine düşülmeyecek!

Taahhüdün bitimine 1 ay kala mağdur edildik. Uzatmak için arayan görevliler "hızınız düşebilir" diyordu zaten. Resmen uzatmak için cezalandırılıyoruz. Asla Turkcell Superonline hizmeti almam artık!

Emre 91 Okunma

Cevaplar

  • Emre20 Nisan 2016

    Aradan 1 ay geçti, daha ne kurnazlıklarla aboneliği uzatmaya çalıştılar utanmadan. İki gün önce aboneliği iptal ettik, son 9 gün hiç internet kullanamadık, genel arıza var dediler. Üsteilk bütün apartman sıkıntısız şekilde internete girerken! Gelecek olan son faturada indirim yapılacağı sözü verildi, bekliyoruz. Asla bu firmayla çalışmayın, 3Play adlı taşeron firma da modemi almasına rağmen hâlâ teslim edildi bilgisini Turkcell'e göndermiyor. Bu firmalardan uzak durun.

  • Superonline Temsilcisi16 Mart 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.03.2016 10:40’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi05 Mart 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön