15 Ekim 2016 #6691609

Superonline 3 Haftadır İnternetim Yok Kullanmadığım İnternete Para Ödüyorum!

Şikayetimi belirttim hesapta gelip dış hatta sıkıntı yok eve gelen hatta içeride sıkıntı var dendi, iç hattı kendim eleman çağırıp kontrol ettirdim oda iç hatta bir sıkıntı bulamadı. 3 oldu iletişim formu üstünden şikayet ediyorum devamlı yaşamış olduğunuz arıza altyapı ekiplerimiz tarafından kontrol edilmiştir. Bina girişine kadar sorun olmadığı, bina içinden modeme kadar olan kablolarda sorun olduğu tespit edilmiştir.


Bina içi kablolarda kontrol etmeniz gerekmektedir. Arıza akışınız tarafımızca kapatılmıştır. Bilgilerinize yazısını yollayıp duruyorlar pazartesi de gelip ilgilenmezler ise kapattırıyorum boşuna para ödemeyeyim olmaz olsun yapacakları işe!

Anıl 29 Okunma

Cevaplar

  • Anıl26 Ekim 2016

    Bir aydır uğraşıyorum her seferinde bina içinden modeme kadar olan yeri kontrol ettirdiğim halde şu mesajı yolluyorsunuz, yaşamış olduğunuz arıza altyapı ekiplerimiz tarafından kontrol edilmiştir. Bina girişine kadar sorun olmadığı, bina içinden modeme kadar olan kablolamada sorun olduğu tespit edilmiştir. Bina içi kablolamanızı bir elektrikçiden destek alıp kontrol ettirmenizi rica ederiz. Turkcell Superonline? Sizin yapacağınız işi... ... . Kapatın istemiyorum internetinizi boş yere size para kazandırıyorum.! Gelip bir kere iç hattı kontrol etmek aklınıza gelmiyor mu beyinsizler.

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.10.2016 11:40’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön