02 Eylül 2016

Superonline 3 Haftadır İnternetim Yok

3 hafta önce yeni eve taşınmam nedeni ile nakil işlemleri başlandı ve evime modem kurulumu yapıldı ancak üç haftadır hala internetim yok. Önce alt yapı sorunu dediler. Türk Telekom'u çağırdılar. Türk Telekom ilk hafta gelip alt yapının giderildiğini Superonline'a haber vermemi söylediler ancak haber vermeme rağmen beni 3 hafta oyaladılar. 5'ten fazla kere yeni arıza kayıtları açtılar, bugün geleceğiz deyip gelmediler. Bir aradığımda da arıza yok sadece internetiniz açılmamış dediler. Ben internetimi hizmet alamamamdan dolayı iptal etmek istediğimi söylediğimde taahhüdü öne sürdüler. Ancak taahhüt Superonline'ın bana hizmet verdiği sürece geçerlidir. Ben hizmet alamadığım için internetimin iptalini istiyorum, keyfimden değil. Oyalama taktikleri üzerine kurulmuş, hizmet vermeme politikası içindeler.

Ezgi 134 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi26 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.09.2016 14:32’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ezgi20 Eylül 2016

  Beni 2 Eylül de aradığınızı söylüyorsunuzda, ulaşamamışsınız.ben o tarihin üstüne kaç kere aradım açın bakın kayıtları. 2 eylül den sonra defalarca arıza kaydı açıldı, defalarca hızlandırma işlemi yapıldı. Bugün tarih 20 eylül hala bağlanmayan internet için uğraşıyorum, sizi arıyorum ve yine yeniden arıza kaydı açıyorsunuz ve iptal etmem halinde taahhüdü ödemem gerektiğini söylüyorsunuz. Bu nasıl bir hizmet, bu nasıl bir işletmecilik.

 • Ezgi20 Eylül 2016

  2 Eylül de arama yapıldığı söyleniyor, onun üzerine kaç defa arama yaptım ve hala çözüm yok. Bugün tarih 20 eylül olmuş hala ben arıyorum ve hala yeni arıza kayıtları açılıyor. Daha ne kadar arıza kaydı açacaksınız. İptal istediğimde ödeme çıkarmayı iyi biliyorsunuz. Mağdurum bunu altını çizerek söylüyorum. Ya internetimi yapın ya iptal edin. Yapmayacağınız işlerin altına girerek insanları oyalamayın. 15 Ağustos nakil işlemi yapılmış bugün 20 eylül hala internetim yok, bu nasıl bir işletme, bu nasıl bir hizmet.

 • Superonline Temsilcisi05 Eylül 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 02.09.2016 13:32'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi02 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön