18 Ağustos 2017 #9194886

Superonline 3 Ay Haksız Yere Fatura Ödetiyor!

Eşimin üzerine olan interneti başka bir yere nakil aldık. Nakil aldığımız yerde farklı bir kabloyla internet girişi sağlandığı için modemimizi bağlayamadık. Superonline'ı arayıp durumu bildirdik. İkili modem gerektiğini söyledik. Bina hattında problem olmadığını daire içindeki problemi çözmek içinde 128 TL karşılığında gelip çözeceklerini söylediler. Her ay benden fatura bedelini alıyorsanız bana bu hizmeti ücretsiz sunmanız gerekmiyor mu dediğimizde ise kapatırsanız kapatın diyorlar. Kendi üzerime olan internette bağlantı veremediği halde 3 ay haksız yere fatura ödeten Superonline şimdi de bunu yapıyor. Allah kimseyi bunların eline düşürmesin. Hayatımda gördüğüm en kötü firma.

Koralp 713 Okunma

Cevaplar

 • Koralp23 Ağustos 2017

  Gerekli değerlendirmeyi yapan arkadaşlar utanmadan yalan söylemeye devam ediyor. Hem ADSL hem fiber hat olan binada binada sadece fiber hat var ADSL kullanamazsın fibere geçmek zorundasın diyerek fazla fatura ödetmeye kararlılar sanırım.

 • Superonline Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.08.2017 16.03^de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Koralp19 Ağustos 2017

  Superonline fazla fatura ödetmek için zorla ADSL den fiber İnternete geçirmeye çalışıyor. Nakil yaptırdığımız ADSL internet için bina hattı fiber fibere geçmek zorundasınız diyorlar ve fibere geçmediğimiz için teknik servis göndermiyorlar ve internetimi kullanamıyorum. Önceki oturduğumuz yerde de binada fiber hat olmasına rağmen ADSL kullanıyordum. Faturayı şişirmek için fibere geçirmeye çalışıyorlar kabul etmediğimiz içinde İnterneti kullanamıyoruz. Servis için 128 TL, kapatmak için 176 TL istiyorlar. Ama fibere geçersem gelip ücretsiz her şeyi kuracaklar. Neden 24 ay taahhüt vereceğim 47 TL'ye kullandığım ADSL i zorla fibere çevirip her ay 60 TL'ye çıkaracaklar. İnsan bu kadar salak yerine konmaz ayıptır günahtır.

 • Superonline Temsilcisi18 Ağustos 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön