Superonline  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuğba'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Superonline 2020 Yılı İnternet Sorunu

485görüntüleme
Tuğba
Tuğba 28 Kasım 2020 10:57

Hayatımda daha önce bu kadar kötü bir müşteri deneyimi yaşamadım. Yaklaşık 10 gün önce evime Superonline internet bağlattım. 1. Haftanın sonunda internetim gün ortasında kesildi. Ertesi gün durumu bildirdim, arıza kaydı oluşturuldu, problemin altyapı kaynaklı olduğu söylendi ve 48 saat içerisinde çözülmesi taahhüdüyle ekiplerini yönlendireceklerini söylediler. Ertesi gün gelen Türk Telekom ekibi problemin altyapı sorunu olmadığını söyleyerek gitti. 

Superonline'dan arayarak eve ücreti karşılığında bir ekip yönlendirebileceklerini söylediler (ki bağlantıyı onlar yapalı yalnızca 6 gün olmuştu) evden çalıştığım ve İnternete her an ihtiyacım olduğu için kabul ettim. Ertesi gün yine Superonline ekibi gelmedi ve yine Türk Telekom'dan bir ekip geldi ve benimle iletişim kurmadan gitti. Her yeni gün yeni kayıt oluşturup yeni bir 48 saat verdiler. Sürekli altyapı için birileri geliyor ama evde internetim yok. 

Kendi Turkcell hattımla lerimi idame ettirebilmek için internetimi kullanmaya devam ettim ve telefon faturam da 187 liraya çıktı. Halen aradığımda müşteri hizmetlerini altyapı problemi diyorlar. Ben mi çözeceğim bu sorunu anlamıyorum ki! Söyleselerdi baştan ** bağlatırdım.   Şimdi bugün akşam dalga geçer gibi yeniden mesaj atarak arıza kaydımı aldıklarını ve 48 saat içerisinde çözüleceğini söylüyorlar. Çözüleceğine inanıyor muyum? Hayır. Televizyon yayını da onlardan aldığım için (TV+) ev şu an radyolu döneme geçti. Üzülerek söylüyorum ki Turkcell Superonline büyük bir hayal kırıklığı ve pişmanlıktır.

Superonline Logo
Superonline28 Kasım 2020 17:27

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Superonline Logo
Superonline02 Aralık 2020 10:40

Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimize 30.11.2020 09:22 ' de konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler