15 Ekim 2016 #6694801

Superonline 20 Gündür İnternetim Yok

Ev taşımamdan dolayı 52***61 no.lu aboneliğimi de yeni adrese nakil işlemi başlattım. Sürekli internetiniz var iç tesisatınız da sorun diye mesaj geliyordu. İç tesisatta sorun olmamasına rağmen yeniledim, yine düzelmedi. Üstüne ayın 6'sında sorunu çözeceğiz diye tekrar taahhüt aldılar benden. En son geçen hafta pazar günü Türk Telekom ekibi aradı, meğerse başka bir adrese nakil işlemi yapmışlar (oranın portu açılmış) . Tekrar sorunu Superonline ilettim, hala çözülmedi. Ne arandım, ne de ilgilenen oldu. İptal ettireyim dedim 1 haftalık internete taahhüt bedeli çıkardılar. Düşünebiliyor musunuz kullanamadığım internete taahhüt bedeli! Ben böyle bir saçmalık görmedim.


Not:sabah tekrar aradım, ekipler çözememiş sorunu dediler. Aklım almıyor, geleceksin benim evin portunu açacaksın. Resmen fiyasko.

Emre 24 Okunma

Cevaplar

  • Emre23 Ekim 2016

    Ev taşımamdan dolayı 52924961 no.lu aboneliğimi de yeni adrese nakil işlemi başlattım. Sürekli internetiniz var iç tesisatınız da sorun diye mesaj geliyordu. İç tesisatta sorun olmamasına rağmen yeniledim, yine düzelmedi. Üstüne ayın 6'sında sorunu çözeceğiz diye tekrar taahhüt aldılar benden. En son geçen hafta pazar günü Türk Telekom ekibi aradı, meğerse başka bir adrese nakil işlemi yapmışlar (oranın portu açılmış) . Tekrar sorunu Superonline ilettim, hala çözülmedi. Ne arandım, ne de ilgilenen oldu. İptal ettireyim dedim 1 haftalık internete taahhüt bedeli çıkardılar. Düşünebiliyor musunuz kullanamadığım internete taahhüt bedeli! Ben böyle bir saçmalık görmedim. Not:14.10.16 tarihinde yaptığım şikayet üzerine 16.10.16da aradılar 1-2 gün içinde çözeceğiz diye üstüne 1 hafta geçti hala Superonline arayınca internet başvuru sürecinde diyor resmen bıktım böyle rezillik olamaz.

  • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.10.2016 11:08’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön