Superonline 2. Kez Hızım Düşürüldü

Ali Ali1 ay önce

50 GB kotalı Superbox kullanıcısıyım anlaşmamızda kotam dolduktan sonra bölgemin desteklediği hızı alacağım yönündeydi. Geçen sefer gene bir şekilde hızımı kesiyordu Superbox gene Şikayetvar'dan bunu kendilerine dile getirdim oldukça iyi bir şekilde ilgilenip sorunumu çözdüler hızlarım yükselmişti. Taki bugüne kadar. Gene aynı şekilde hızlarım çok çok düşürüldü normalde buraya şikayet olarak yazmak istemiyordum o** beyle konuştuğumda böyle bir sıkıntı bir daha yaşarsanız lütfen arayın demişti. Aradım ve gene konu hakkında yapabilecek bir şeyi olmadığını söylediler. Geçen ay çözdüğümüz sorun gene çağrı merkezindeki arkadaşlar tarafından kesilip atılıyordu. O yüzden yazmak zorunda kaldım hız değerlerim gene çok ama çok kötü durumda.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 3 hafta önce

Hala hızım bu. Düzelmez ise arayın dediniz aradım ama telefonları açmıyorlar gerçekten mental olarak bu kadar yorulabilirdim galiba. Hayır anlamadığım 2 ay önce verebildiğiniz hızı şimdi vermeme sebebiniz?

np_image1 Ekli Görsel Var
Superonline Logo Superonline 4 hafta önce

Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.01.2020 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

profile-icon Ali 1 ay önce

Ne diyeyim ki size günlerdir aldığım hızlar bu. Ne yayın yapabiliyorum ne bir şey ve ayda 167 TL ödemeye devam. Gerçekten bıktım ya.

np_image1 Ekli Görsel Var
Superonline Logo Superonline 1 ay önce

Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler