02 Eylül 2015

Superonline 2 Haftadır Taşınamayan İnternet!

İki hafta önce adres değişikliği nedeni ile internetimin taşınması talimatını verdiğim ve bunu bir türlü başaramadığı gibi defalarca aramama rağmen ilgilenmeyen Turkcell Superonline yetkililerine buradan başarılar diliyorum!


Bağlayamadığınız internet nedeni ile işlerimde yaşadığım problemleri sanırım mahkemede çözeceğiz, netekim bağlayamadıkları interneti iptal edersem 400 küsur TL ceza keserlermiş! Müşteri memnuniyeti konusunda -sıfır- aldınız. Hem hizmet yok hem ceza var! Nasıl ama?

Tolga 237 Okunma

Cevaplar

  • Tolga06 Eylül 2015

    Çözüm üretemediler maalesef... Çok yavaş ve çok ilgisizler. Halen internetim bağlanmadığı gibi ne zaman bağlanacağı da belirsiz... Teşekkürler Superonline!

  • Superonline Temsilcisi02 Eylül 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 02.09.2015 17:48:42 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize aktivasyon süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön