12 Ocak 2015

Superonline 2 Haftadır Bir Arızayı Gideremediler

İstanbul'un göbeğinde, İnternet ve telefon hizmetini yeni almaya başlamışken tam iki haftadır her seferinde bu kez çözeceğiz diyerek, toplamda herhalde on kez arıza kaydı oluşturulup istekleri üzerine iç tesisat iki kez kontrol edilip tüm kablolar ve hatta modem değiştirildiği halde hala son gün bile aynı şekilde "Hiçbir sorun yok acaba iç tesisat sorunu mu? " diye soran, kendi içinde iletişimsiz, Türk Telekom ekipleriyle iletişimi sıfır olan, gözümden hiçbir değeri kalmayan bir kurumdur.


İptal ederken bir sürü bedel istiyorlar ben de çalıştığı halde sistem kontrolü için elektrikçiye ve iki haftadır İnternet'e girebilmek için oturduğum kafeler de ödediğim paraları talep ediyorum dedim! Çok ayıp.

İlknur 219 Okunma

Cevaplar

  • İlknur08 Ağustos 2015

    Yine benzer problem... 31 Temmuz'da hat sorunumu ilettim, 1 Ağustos'ta iç hat sorunu denildi ve işi takip etmek yerine şikayetimi kapatmışlar. Ben de yoğun bir hafta geçirdim, eleman getirip baktıramadım. Bir akademisyen olarak internet ihtiyacımı yine kafelerde gidermek zorunda kaldım. Ancak dün elektrikçi geldiğinde gördüğüm manzara trajikti. Kuruma şikayet olarak da bildirdim. Ekipler kutuyu dahi açmamışlar çünkü eğer açmış olsalardı, iç hat sorunu diyemez, kabloma kısa devre yapan diğer kabloyu diğerinden ayırırdı. Bu artık terbiyesizlik, iş yapmamak için bulunan bahaneler. Diyecek laf bulamıyorum! Türk Telekom ekiplerini şikayet de edemiyoruz! Bir haftalık kaybımı acaba nasıl çözecekler?

  • İlknur19 Ocak 2015

    29 Aralık'taki sorun tüm şikayetlerime rağmen sonuç olarak 15 Ocak tarihinde çözüldü. Bir gün önce bile "Ankastreye kadar sorun yok iç tesisata baktırdınız mı?" diyen, birbirlerinden habersiz ve koordinasyonu çok kötü bir firma. Tam 18 gün sonra Türk Telekom ekipleri sorunu çözdü yani 18 gün içinde neyi çözemediler ise o gün çözebildiler! Teknik sorunun sebebi hakkında bilgi istedim, veremeyeceklerini söylediler. Ayrıca kullanmadığım günler için de faturama itiraz ettim, sonucunu beklemekteyim.

  • Superonline Temsilcisi12 Ocak 2015

    "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön