02 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6095179

Superonline 2-3 Aydır Düzeltilmeyen İnternetim Ve İlgisizlik!

Hem işimde, hem evimde Superonline kullanıyorum. Son 2-3 aydır yaşadığım bağlantı yavaşlığı sorunu için neredeyse her gün Superonline ile görüşüyor arıza kaydı bırakıyoruz. Her aradığımda arkadaşlar ekranda ne yapıyorlarsa anlık sorunum çözülüyor, bazen on dk. Bazen gün boyu sistemim rahatlıyor ama ertesi gün yine aynı.


Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar "onda sorun, yok bunda sorun yok" diyorlar. Ee peki ben sapık mıyım ki sizi günde 3-4 defa arıyorum diyorum, haklısınız diyorlar. Arıza kaydı bıraktım çok defalar, teknik servis talep ettim ama nafile bırakın geleni gideni arayan dahi olmadı. Cebimize kıytırık bir "düzeldi" mesajı geliyor ya da gelmiyor. Bazen de otomatik robot arıyor, hattınızdaki sorun düzelmiştir diyor. Ben buradan yetkililere sesleniyorum, markanıza yakışmıyor, tek kelimeyle markanıza yakışmıyor! İvedi olarak sorunuma kalıcı çözüm üretilmesini rica ederim.

Kamil 53 Okunma

Cevaplar

 • Kamil08 Ağustos 2016

  08.08.2016 tarihi itibariyle sabah işe geldik ve baktık ki yine internetimizin hızı yerlerde sürünüyor. Hız testi yaptım 0.3 Mbps çıktı! Müşteri hizmetlerini arıyorum, bana her zaman (yani 3 aydır yaptıkları gibi) DNS değiştirelim, modeme reset atalım vs. Dedi. Hiç birini kabul etmedim, ben bunları 3 aydır neredeyse her gün yapıyorum zaten, bıktım sürekli şifre değiştirmekten dedim. Arıza kaydı oluşturun, buraya ekip yollayın yeter artık bıktım sizden, nefret ettim Superonline dan!

 • Kamil04 Ağustos 2016

  Bizi Mustafa bey aradı ve telefonda yardımcı oldu. O gün ve dün gayet güzel bir gün geçirdik. Dün 1-2 sefer kısa süreki yavaşlama yaşamışsak bile iki defa modemi kapatıp açarak sıkıntımızı çözdük. Ama bugün yine aynı sorun yaşandı. Modemi 4 defa aç kapa yapmama rağmen bür türlü sağlıklı bağlantım olmayınca müşteri hizmetlerini aradım. ip çakışması olduğunu söyleyip modemime reset attılar. (Ki 2-3 aydır bunu sürekli yapıyorlar.) Şimdilik bağlantım normale döndü. Ama ben kalıcı çözüm istiyorum, sürekli aynı şeyleri yaşayıp durmaktan sıkıldık ve bunaldık. İnternet bağlantımızın sürekli gidip gelmesi, yavaşlaması bütün motivasyonumuzu etkliyor. Kalıcı çözüm için adımlar atılmasını bekliyoruz.

 • Superonline Temsilcisi02 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.08.2016 15:48’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi02 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları