17 Mayıs 2016

Superonline 17 Gündür İnterneti Bağlamadı!

1 Mayıs tarihinde çağrı merkezi aracılığıyla Superonline internet başvurusu yaptım. Sitelerinde yazdığına ve telefonda vadettiklerine göre 7 iş günü içerisinde internetim bağlanacaktı. İlk 6 gün arayan soran olmadı, ben arayıp sorgulama yaptığım daysa port dolu olduğu için internet bağlayamadıklarını söylediler (ben aramamış olsam herhangi bir bilgilendirme yapılmayacak).


Bunun üzerine ben T**'u arayarak portun boşaltılmasını sağladı, daha sonra tekrar arayarak portun boşaltıldığını ve interneti bağlayabileceklerini 7 iş gününü geçtiklerini Superonline'a hatırlattım. Yaklaşık 4 veya 5 aramamın hepsinde en kısa sürede bana geri dönüleceği vadedildi ama bugün 17 Mayıs hala aranmış değilim. İnterneti bağlamıyorlar, arıyorum mantıklı bir sebep sunmuyorlar ve geri dönüp bilgi vermiyorlar. 16 Mayıs'ta Karaman 'dan bir T*** yetkilisi aradı internet bağlamak için, İstanbul'da oturuyor.

İbrahim 104 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.05.2016 11:05’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • İbrahim17 Mayıs 2016

    Daha sorunun nedenini bile anlayamadan beni aradılar, sonuç koca bir hiç, süreci hızlandırmak için ellerinden geleni yapacaklarmış, 5 aramamda da çağrı merkezinde aynı cevap verildi '' süreci hızlandırmak için elimizden geleni yapacağız''. Turkcell 'in yeni sloganı bu olmalı hızlandırılmış internet bağlama süreci 17 günde bağlayamıyoruz, eğer sabırlı olup bekleyebilirseniz kaç günde bağladığımızı öğrenebilirsiniz!. Çözüm çok basit hızlandırma falan istemiyorum 1 gün içinde internetimin bağlanmasını istiyorum. Daha fazla beklemek mi kesinlikle hayır, yakanızı bırakmak mı ona da kesinlikle hayır.

  • Superonline Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön