04 Eylül 2013 #1993696

Superonline 12 Gündür Nakil Yapmadı!

23 Ağustos 2013 tarihinde yaptığımız nakil başvurusu sonucu halen internet ve telefon bağlantımız yapılmadı.Burası bir iş yeri olup ve bu süre zarfında uğradığımız zararın telafisi mümkün değildir.Müşteri temsilcimiz ve telefonla defalarca görüşme yaptığımız Superonline yetkilisi bizlere yardımcı olmamaktadır.


Bununla birlikte hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmamakta olup, sadece her aramamızda kayıt altına alınmaktadır. Bundan sonra artık olayı mahkeme boyutuna taşıyacağız. Sözde böyle büyük ve kurumsal bir firma, ama bu büyüklük sadece müşterileri gelip kendi abone yapana kadar geçerli. Daha sonra ki aşamada sorunlarıyla baş başa bırakıyorlar.

Elgin 51 Okunma

Cevaplar

  • Elgin08 Ekim 2013

    Ben hayatımda böyle sorumsuz ve yaptığı işten bi haber başka bir firma görmedim. Kampanyayı satana kadar bin kez arayıp sattıktan sonra defalarca aramanıza rağmen gerekli çözümü sunmuyorlar. Ayrıca ukala bir şekilde yapacağımız birşey yok diyen ve problemimizi çözüm yoluna gitmeyen müşteri hizmetleri temsilcisini de gerekli mercilere ayrıca şikayet edeceğim. En kısa zamanda iptal ettiriyor ve çevremdeki herkese de bu firmadan hizmet satın almamalarını söylüyorum!!

  • Superonline Temsilcisi05 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön