29 Ocak 2014 #2263360

Superonline 100 TL Nakil Ücreti Çok Fazla!

Adana ilinde çok yakın bir mesafeye taşımak zorunda kaldık. İnternetimizi nakil yaptırmak istiyoruz. Sözleşmede olmamasına rağmen, tüketici hakları gereği yasal olmayan nakil ücreti talep ediliyor tarafımızdan. Ayrıca bu ücret oldukça hemde çok fazla. Pes dedirtecek kadar. yasal olmayan bu ücretin iptalini talep ediyorum.


Aksi takdirde tüketici hakları mahkemesine de başvurumu yapacağım. Madem böyle bir ücret var; neden sözleşmede belirtilmiyor? Madem öyle iptal edebilelim. Neden satarken gösterdikleri ilgi ve alakayı, hoşgörüyü, kolaylığı, bütün inceliği, anlayışı gösterirken işimiz düştüğünde neden ilgilenmiyorlar? söz konusu illegal yoldan alınan bu ücretin iptalini talep ediyorum.

Derya 76 Okunma

Cevaplar

  • Derya03 Şubat 2014

    TURKCELL SUPERONLINE'dan hiç bir yetkili konu ile ilgili arayıp ta ne bilgi verdi ne de CEVAP !! bu firma bizlere şu cevabı veriyor; YA BU NAKİL ÜCRETİNİ (100 TL.) ÖDERSİNİZ, YADA NAKİL İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREMEYİZ, İPTAL ETMEK İSTERSENİZ DE 800 KÜSURATLI BİR ÜCRETİ ÖDEMEK ZORUNDASINIZ... ŞİMDİ SORUYORUM SİZE BU YASAL OLMAYAN ÜCRETİ TALEP EDERKEN İLLEGAL YOLLARDAN TEHDİT EDİLMİYORUZ DA NE OLUYOR ?? İLLEGAL YOLLARDAN MECBURSUN BU PARAYI ÖDEMEYE DEMİYORLAR DA PEKİ NE DİYORLAR??? TAMAMEN HİZMETLERİNİ SATASIYA KADAR... HİZMET ALMAK İSTEYEN İNSANLAR TT NETTEN ŞAŞMAYIN DERİM.. TAAHHÜTÜM BİTTİĞİ GÜN KAPATICAM ASLA BEKLEMİYCEM..

  • Superonline Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 16:32:55 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön