26 Şubat 2014
Yorum Yap
#2318179

Superonline 10 Gündür Nakil İşlemi Yapılmadı

10 gündür nakil yapılmadı ve üstelik maalesef sizlere ulaşamıyoruz. Bu 10 gündür fazladan bana yansıtılacak olan fatura tutarının kesinlikn kesinlikle kabul etmiyorum. Bu durum ile ilgili tüketici haklarına şikayet edeceğim. Yeni adsl cihazını getiriyorsunuz ama eskisini almıyorsunuz.


Oda yetmezmiş gibi anadolu yakasında sadece 1 bayiniz ile bulunmakla beni oralara kadar cihazı teslim ettirmek için sürüklüyorsunuz. Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mudur? Gelecek faturayı asla ve asla kabul etmiyorum. Acil çözüm istiyorum, bıktım artık sizlerden. Taahhüt bitişi asla sizinle çalışmayacağım. Bana acilen 544 67***01 den ulaşın.

Burcin 88 Okunma

Cevaplar

 • Burcin01 Mart 2014

  Yahu herkesin tutarsız konustugu insanların mağdur bırakıldıgı ukala calısanları olan bir firma..

 • Burcin01 Mart 2014

  Bana kalkıp modem teslim edilmedi diye mesaj atıyorsunuz.. Nasıl bir hizmettir ya biraz once ise ise cagrı merkezindeki calısanınız bu mesajı kayleye almayın diyorsunuz!! yahu ne dediğiniz belli değil!!

 • Burcin01 Mart 2014

  Kullanmadığım bu donem arasındaki fatura ıtırazımı BTK kurumuna ilettim!!!!

 • Burcin01 Mart 2014

  Bu donem kullanmadıgım faturayı kesinlikle kabul etmiyorum , sizleri Barbaros ozdemir e şikayet edeceğim. bu durumu sureyya cilive kadar ileteceğim......

 • Burcin01 Mart 2014

  Modemi 1 hafta once teslim etmemize ragmen kalkıp hala mpdemi teslim etmezseniz eğer internetiniz kapatılacaktor diye mesaj atıyorsunuz.. Dalga mı geçiyorsunuz siz ne internetinden bahsediyorsunuz ??? 1 aydır kuşlanamadıgımız internetten mi bahsediyorsunuz!!

 • Superonline Temsilcisi26 Şubat 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler