07 Ekim 2016

İlk 3 Ay Ücretsiz Şeklinde Kampanya Yapan Superonline Fatura Çıkarıyor!

29 Temmuz 2016 tarihinde "yalın ADSL yaz kampanyası 8 MB internet kampanyası" dahilinde Superonline'e abone oldum. İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay için vergiler dahil 49 TL olmasına rağmen bugün mesaj aldım. 13 TL borcum varmış, baktığımda vergi olduğunu görüyorum. Hani ilk 3 ay ücretsizdi? Vergiler dahildi? Ayrıca Superonline, online işlemler bana özel- bu ay kaç TL fatura gelecek kısmından baktığımda 5 TL geleceğini görüyorum. O da vergi. Hani vergiler dahildi? "vergiler dahil" demek ne demek?

Cennet 223 Okunma

Cevaplar

 • Cennet10 Ekim 2016

  0850 706 12 22 nolu numara ile görüşme sağladım abonelik başlatmak için. Operatör bana gerekli bilgileri vermemiş abonelik başlatmam için 13 TL tek seferlik vergi konusunda bilgilendirmemiş. Bunu beni arayan operatöre bildirdiğimde sözleşmeyi okusaydınız diyor. Çağrı merkezinin hata yapma lüksü varsa, sorumluluğu yoksa kalite standartları için niye sesimiz kaydediliyor o zaman anlamış değilim. Abonelik için onay verdiğim operatörün işini doğru düzgün yapması için uyarılıp başka tüketicilerin mağdur edilmemesini istiyorum.

 • Superonline Temsilcisi10 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.10.2016 11:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Cennet08 Ekim 2016

  Ekleme yapmam gerekirse Superonline'e telefon ile başvuru yaptım. Görüştüğüm kişiye 49 TL aşmayacak değil mi? Tüm vergiler dahil değil mi? Şeklinde soru sordum ve o da soruma evet yanıtını verdi. Bu yüzden Superonline'e abone oldum. Kalite standartları gereği kaydedilen görüşmemin dinlenmesini istiyorum. Bu çıkarılan ücret hiçbir şekilde bilgilendirme dahilinde değildir her ne ücreti her ne vergisi ise.

 • Superonline Temsilcisi07 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön