24 Mart 2015

Aynı Bina İçerisinde Nakil Yapamayan Superonline!

Superonline fiber kullanıcısıyım. Aynı bina içerisinde, 3 kat yukarı taşınıyor olmam nedeniyle 18 Mart Çarşamba tarihinde nakil talebinde bulundum. En geç 3 iş günü içerisinde işlemi tamamlayacaklarını söylediler.


Ardından tekrar aradığımda, öğrendim ki taşınacak olduğum dairenin portu doluymuş. Halbuki o daire daha ilk defa kullanılacaktı.


1 haftadır bekliyorum. Yaklaşık 15 defa müşteri hizmetlerini aradım. Her defasında konunun acil olduğu notunu düştüler. Başka da hiçbir çözüm sunmadılar.


Nakil için 100 TL ödemeye razıyım. Ancak Superonline aynı bina içerisinde nakili yapamıyor. Bugün mesai bitimine kadar süreçle ilgili bilgi vermezler ise taahhüt bozarak TTNET'e geçiş yapacağım.

Gökhan 355 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi01 Nisan 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 01.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Gökhan30 Mart 2015

  Bugün 12. gün doldu. 25 kere çağrı merkezini aramam ve 50 mail atmam sonucu zahmet edip binaya yeni port taktılar. Takılan bu port da bozuk çıktı! ! Ben böyle beceriksizlik, böyle sorumsuzluk görmedim. Ayıptır yahu! Ayıp!

 • Gökhan24 Mart 2015

  ''Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir'' Demişsiniz. 6 gündür bu incelemeleriniz devam ediyor zaten. Çok basit bir port problemi hala çözülemedi. Saat 17:48 ve halen aranmadım. Bu gidişle memnun olduğum Superonline'dan ayrılarak TTNET'e geçmek durumunda kalacağım. Şunu da belirteyim, taahhüt bozma bedeli olarak 5 kuruş ödemem. Çünkü nakili yapamayan sizlersiniz. Evime çok yakın olan Anadolu Teknik bayisinden birilerini göndererek sorunu çözmek bu kadar mı zor?

 • Superonline Temsilcisi24 Mart 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön