29 Temmuz 2013

Superonline Yüzünden Hizmet Alamadığım Gibi Bir Sürü Borca Girdim!

Ben TTNET abonesi idim sizin müşteri temsilcileriniz cep telefonumdan aradılar ve TTNET'den Superonline geçmem için teklifte bulundular bende bilmiyorum TTNET ile sözleşmem olabilir diyerek uyardım. Superonline geçmem konusunda ikna ettiler.

5334787** nolu abone olarak Superonline geçtikten 3 gün sonra verilen hizmetten memnun kalmadığımı 7 gün içerisinde iptalini istedim ve fatura kabul etmiyorum diye müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve kapattım.

Şimdi bana fatura geliyor 3 günlük kullanım için 70.4 TL ve ayrıca bana TTNET'den ayrıca zamanından önce ayrıldım diye 241 TL fatura geldi.

Turkcell Superonline internet adresinin şikayet kısmına da yazdım.

Mehmet 88 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Eylül 2013

    Arkadaşlara anlatamadım galiba 3 gün hizmet aldığım bir ürüne 70.4 tl fatura nasıl gelir bir ürünü veya hizmeti satın aldığımızda memnun kalmadığımız takdirde tüketici hakları kanunu 4077 e göre cayma hakkım vardır. ve bu nedenle bana fatura göndermeyin diye 52011433 nolu üyeliğimin iptalini istedim.. yazık çok yazık böyle bir şirket hala Türkiyede hala iş yapıyor ve kendi halkını kandırıyor... Eğer hala çözmüyorsanız ben tÜketici haklarına başvuracağım...

  • Superonline Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön