Superonline Yetersiz Firma.

Kursat Murat B. |

Aralık 2014 de annem F*** L*** B*** adına Digiturk ve Superonline kampanyasına başvurduk. 31/12/2014 tarihinde Digiturk gelip TV bağlantısını gerçekleştirdi ancak neredeyse 1 ay geçmesine rağmen Superonline dan ne gelen oldu ne de bir bağlantı gerçekleştirildi.

Defalarca kez gerek Digiturk gerek Superonline i arayıp kayıt açtırmış olmamıza rağmen her iki taraf da suçu birbirinin üzerine atıyor ve sorunun ne olduğu da söylenmiyor. Superonline müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz, bağlanınca da kaydınız yok denerek telefon yüzümüze kapatılıyor. Hukuki yollara başvurmadan önce konu hakkında bilgilendirilmek istiyoruz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  18:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Ocak
  16:28

  Sizi 19.01.2015 tarihinde 16:28’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilglerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE